Четвер, 24 липня 2014 09:15

Послуги

Written by 

Кооперативи у сфері послуг: від прибирання будинків та догляду за узбіччям доріг до встановлення сонячних панелей і забезпечення споживачів екологічно чистою енергією.

Рух Суспільство Творення висловлює подяку студії UAVoice, яка люб’язно погодилась безкоштовно озвучити нижченаведені відео.

EvergreenCooperatives

Evergreen Cooperatives є новою ініціативою створення екологічних робочих місць з власністю робітників в одному з найбідніших районів Клівленда (дата створення - 2008 рік).

TeamWorks Cooperative Network

Кооперативна мережа TeamWorksскладається з:

Два робітничі кооперативи TeamWorks House Cleaning (прибирання будинків) та TeamWorks Sustainable Landscape Maintenance (догляд за узбіччям доріг).

TeamWorks Development, який надає технічну допомогу, навчальні та досліджувальні послуги для підтримки робітничого кооперативного руху.

TeamWorks Capital Fund (Фонд основного капіталу), який забезпечує довгострокове «справедливе» фінансування для кооперативів Teamworks. Він знаходиться у веденні Opportunity Fund (Фонд можливостей).

Кооперативна мережа TeamWorks була заснована у 2004 році Девідом Сметерсом Муром. Він продовжує бути членом управлінської команди Teamworks, і в той же час здійснює консалтинг, навчання та дослідження, що підтримують кооперативний рух, і є членом ради директорів американської федерації трудових кооперативів. 

Read 23236 times