Четвер, 12 грудня 2013 14:57

Страхування

Written by 

Національна кооперативна бізнес асоціація (National Cooperative Business Association, США) є найстарішою і найбільшою національною американською асоціацією, що має на меті забезпечення кооперативних підприємств тими ж можливостями, які мають інші підприємства Сполучених Штатів, і забезпечення доступу споживачів до продукції кооперативів на ринку. 

Страхування

Товариства взаємного страхування належать їх страхувальникам і тісно пов'язані з кооперативами. Страхувальники мають право голосувати за членів ради директорів компанії, а також отримувати спеціальні дивіденди у формі розподілу капіталу або знижок на страхові виплати за полісом страхування. На відміну від акціонерних товариств, товариства взаємного страхування існують виключно для обслуговування страхових потреб своїх страхувальників, а не для надання інвестиційних прибутків акціонерам. Вони технічно не можуть бути кооперативами, але вони працюють на благо своїх членів, і повертають прибутки за рахунок зниження ставок і навіть надання чеків на суму знижки.

Приклади

• CUNA Mutual Group є провідним постачальником фінансових послуг для кредитних спілок та їх членів по всьому світу. CUNA Mutual пропонує більш ніж 300 страхових, інвестиційних і технологічних рішень на основі стратегічних відносин і декількох каналів обслуговування. Як компанія взаємодопомоги CUNA Mutual належить страхувальникам цієї спілки, і працює, щоб служити їх інтересам.

•  Національна асоціація товариств взаємного страхування («National Association of Mutual Insurance Companies», NAMIC)є столітньою торговою асоціацією зі страхування майна та страхуванню від нещасних випадків; це найбільша організація у галузі як за кількістю компаній-учасників, так і за кількістю застрахованих підприємств.

•  The Philadelphia Contributionship був заснований Бенджаміном Франкліном та іншими, які шукали кооперативного рішення для захисту своїх будинків і підприємств від пожеж. В експлуатації з 1752 року, він є найстарішим кооперативним підприємством у США.

•  Nationwide є лідером у галузі страхування і фінансових послуг, що надає послуги страхування майна, від нещасних випадків, страхування довгострокових заощаджень а також комерційних страхових продуктів і послуг.

• Northwestern Mutual пропонує своїм членам страхове покриття з 1857 року.

• Cooperativa de Seguros Multiples є одним з найбільших страховиків Пуерто-Ріко, що зосередив увагу на страхуванні будинків, авто та відповідальності. Він належить 200 іншим кооперативам.  

Джерело: National Cooperative Business Association (США)

Read 33801 times
More in this category: « Кредитні спілки