Четвер, 12 грудня 2013 14:43

Технології

Written by 

Національна кооперативна бізнес асоціація (National Cooperative Business Association, США) є найстарішою і найбільшою національною американською асоціацією, що має на меті забезпечення кооперативних підприємств тими ж можливостями, які мають інші підприємства Сполучених Штатів, і забезпечення доступу споживачів до продукції кооперативів на ринку. 

Технології

Комп'ютери зробили революцію у наших життях в останні десятиліття, і галузі, які виникли з швидким зростанням технологій, є домом для ряду кооперативів. Вони часто організовані як робітничі кооперативи, але іноді приймають більш вільні форми, в яких незалежні програмісти можуть знайти підтримку, зберігаючи при цьому свою незалежність.

Приклади

• GAIA Host Collective є робітничим кооперативом, що спеціалізуються на хостингу веб-сайтів.

• Web Collective є робітничим кооперативом, розташованим в Сіетлі, який спеціалізується на відкритому (безкоштовному) програмному забезпеченні і дизайні веб-сайтів.

• Cernio Technology Co-operative забезпечує своїх членів-підприємців необхідними технологіями для підтримки їх бізнесу, пов’язаного з технологіями.

• Sligo Computer Services є робітничим кооперативом, що працює з базами даних та мережевим програмуванням, а також надає технічну підтримку.

• Integrated Systems for Co-ops (IS4C) є результатом спільних зусиль харчових роздрібних кооперативів у розробці відкритих (безкоштовних) операційних систем для роботи касових терміналів. В даний час ці системи встановлені у бакалійних магазинах чотирьох кооперативів.  

Джерело: National Cooperative Business Association (США)

Read 21054 times