Четвер, 12 грудня 2013 15:09

Ритуально-похоронні товариства

Written by 

Національна кооперативна бізнес асоціація (National Cooperative Business Association, США) є найстарішою і найбільшою національною американською асоціацією, що має на меті забезпечення кооперативних підприємств тими ж можливостями, які мають інші підприємства Сполучених Штатів, і забезпечення доступу споживачів до продукції кооперативів на ринку. 

Ритуально-похоронні товариства

Кооперативи з надання похоронних та ритуальних послуг утворюються для допомоги людям у найбільш напружених і емоційних ситуаціях у житті. Кооперативні похоронні бюро допомагають незалежним учасникам ринку вижити у цій галузі, яка стикається з швидким злиттям багатьох учасників, тим самим зберігаючи місцеві зв’язки для організації похорону.

Після втрати коханої людини, люди стикаються із необхідністю ведення переговорів з похоронними бюро і компаніями поминальних послуг, часто маючи мало інформації про їх діяльність, що робить їх уразливими для недобросовісних практик. Похоронні кооперативи дозволяють членам сім'ї розраховувати на гідні та доступні похоронні і поминальні послуги.

Похоронні кооперативи, що належать їх споживачам, працюють по всьому світу і багато з них надають прямі послуги, замість того щоб працювати через привілейованих постачальників послуг. У Канаді, наприклад, Федерація похоронних кооперативів Квебеку («Fédération des coopératives funéraires du Québec») має 36 афілійованих похоронних кооперативів з 125 тис. членів. У Сполученому Королівстві, найбільш великі диверсифіковані кооперативи пропонують ритуальні послуги та попереднє планування для клієнтів. 

Приклади

• Народний ритуально-похоронний кооператив («People’s Memorial Funeral Cooperative») управляє похоронним бюро, що належить його власникам-клієнтам, у Сіетлі. Він був заснований у 2007 році Народною похоронною асоціацією («People’s Memorial Association»), яка допомагає членам заощадити тисячі доларів похоронних витрат за рахунок контрактів з двома десятками похоронних бюро у Вашингтоні.

• Похоронний альянс споживачів («The Funeral Consumers Alliance») є федерацією некомерційних організацій, що займається захистом останніх інтересів своїх членів. Він допомагає побудувати взаємну підтримку серед 100 похоронних планувальних товариств, у тому числі People’s Memorial.

• «Thanexus» є кооперативом колективного обслуговування, що складає більш ніж 100 похоронних бюро в Нью-Джерсі. Він надає ключову підтримку своїм членам у сфері людських ресурсів, зв'язку та фінансових послуг.  

Джерело: National Cooperative Business Association (США)

Read 22244 times