Середа, 18 грудня 2013 13:38

Засновники Руху Суспільство Творення

Written by 

Засновниками Руху є двоє людей:

Роман Скляров (facebook)

Віталій (прізвище невідоме)

Все почалось з розміщення на одному розважальному сайті статті Романа Склярова, опублікованої раніше на Економічній правді, про кооперативну модель економіки та суспільство творення. На розважальному сайті статтю не оцінили, однак знайшлась людина, яка мала подібні погляди. Це був Віталій, прізвище якого до сих пір, на жаль, невідоме. Саме він запропонував створити сайт для популяризації вказаних ідей. З січня 2013 року, обговорюючи всі питання через скайп, над сайтом почалась робота. Однак, з квітня 2013 року Віталій відбув на роботу у Бенін, і з тих пір будь-який зв'язок з ним припинився, тому навіть прізвище його, на разі, не відоме. Відомо лише, що йому 28 років, він киянин та випускник КПІ. Весною 2014 року у нього мала б бути відпустка, однак на зв'язок він не вийшов. Сподіваємось на краще.

Роман Скляров:

Біографія:

Народився у м. Біла Церква, Київської області, Україна 28 липня 1988 року.

Освіта:

У 2005 році закінчив Білоцерківський державний економіко-правовий ліцей із золотою медаллю.
2005 – 2010, Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана, магістр з фінансів.
2006 – 2012, Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана, магістр права.
2010 - 2013, Науково-дослідний економічний інститут (НДЕІ) при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України, аспірант. Тема дисертаційної роботи: «Державне регулювання економічного розвитку за рахунок податкових важелів»
2013 – до даного часу. Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини, здобувач. Тема дисертаційної роботи аналогічна.

Трудова діяльність:

Січень – жовтень 2008, стажування у Комітеті Верховної Ради України з питань фінансів і банківської діяльності. Переможець конкурсу «Студенти для парламенту» від ГО «Молодіжна альтернатива».
Липень 2012 – Вересень 2013, Громадський Рух «Чесно», аналітик.
Вересень 2013 – до даного часу, керівник відділу антикорупційної експертизи у ГО Центр політичних студій та аналітики (http://cpsa.org.ua/). 
Автор статей у «Дзеркалі тижня» (Переклад на «Іносмі.ру») та «Економічній правді».

Громадська діяльність:

Успішно завершив програму «Україні нову політичну еліту. Виховання лідерських якостей», яка проходила з 04 по 07 грудня 2008 року за підтримки ВГО «Молодий народний Рух».
Учасник Всеукраїнського Форуму молодіжної дипломатії, який проходив 9, 16 квітня 2009 року.
У травні-червні 2009 року успішно завершив програму «Школа нової генерації політиків», м. Київ.
Успішно закінчив Осінню школу лідерів «Молодіжне лідерство – майбутнє України», м. Харків, 28-29 листопада, 2009 рік, організовану Молодіжним ресурсним центром при Українському національному комітеті Міжнародної торгової палати, ВМГО «Молодіжна ініціатива «КОЛО», Студентською радою ХНАМГ, за підтримки Харківської обласної ради з питань молодіжної політики при ХОДА. 
Успішно закінчив Вищу політичну школу - 2011, організовану Центром політичних студій та аналітики та Фондом Конрада Аденауера в Україні.

Read 33382 times