Субота, 01 лютого 2014 12:58

Рух Суспільство Творення пропонує Євромайдану ідеологію

Written by 

Рух Суспільство Творення пропонує Євромайдану ідеологію

Шановні друзі! В умовах політичної кризи, нашій державі сьогодні як ніколи не вистачає національної ідеї, яка б змогла об’єднати громадян з різних політичних таборів та вказати шлях розвитку України після зміни влади.

Саме тому, Рух Суспільство Творення звертається до всіх активістів, громадських організацій, футбольних ультрас та політиків Євромайдану і пропонує звернути увагу на Маніфест нашого Руху, який містить альтернативу діючій капіталістичній системі та суспільству споживання. 

Хочемо зазначити, що сам Євромайдан сьогодні на практиці уособлює ті речі, які Рух Суспільство Творення описує у власному Маніфесті в контексті економіки.

Адже те, на чому тримається Євромайдан – це, в першу чергу, самоврядування простих людей, які облаштували власними зусиллями життя на Майдані; демократичне обрання польових командирів і не сприйняття диктату опозиції; та усвідомлення спільної відповідальності за долю України, розділяючи всі успіхи та невдачі разом.

Якщо перенести ці речі в економічну площину, то вийде саме кооперативна модель економіки, за яку виступає наш Рух. Адже кооператив – це також самоврядування робітників, демократичне обрання керівництва та спільна відповідальність за прибутки та збитки підприємства з часткою у них кожного робітника.

Така економічна модель дозволяє ліквідувати олігархію як клас, оскільки вона зникає вже на етапі розподілу прибутку на мікрорівні, а також перейти від суспільства споживання до т.зв. суспільства творення, де кожна людина може реалізувати себе як творець, адже широкі маси отримують у власність засоби виробництва, яких до цього не мали.

Саме тому, Рух Суспільство Творення офіційно пропонує Євромайдану поширити серед своїх активістів, вивчити та розглянути Маніфест Руху Суспільство Творення, який може забезпечити ідеологічну базу Євромайдану.

Ми вважаємо, що найбільш ефективним методом боротьби завжди було і залишається «слово», і маючи у своєму арсеналі міцну ідеологічну платформу, Євромайдан здатний без застосування фізичної сили привертати на свій бік тих, хто сьогодні підтримує владу або сумнівається. 

Слава Україні!

Read 28480 times